Realizacje


Podłogi Fortelock


Profi auto 2017. Fot. InsidegarageFortelock jest systemem nowoczesnych podłóg przeznaczonym do powierzchni zarówno nowo utworzonych jak i tych już wykonanych. Przeznaczony jest do pomieszczeń takich jak garaże, warsztaty samochodowe, siłownie, obiekty użyteczności publicznej.
Płytki modułowe można ułożyć w dowolny wzór co sprawi że wnętrze stanie się nietuzinkowe, a przy tym bardzo wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia oraz środki chemiczne. Zaletą jest oddychalność podłoża, szybki montaż i demontaż. Przez wiele lat podłoga będzie wyglądała estetycznie. Podłogę łatwo utrzymać w czystości.
Fortelock to system podłóg dla odbiorców, którzy wymagają czegoś więcej. Gwarancja producenta wynosi do 12 lat! Czas użytkowania szacuje się na 25 lat!

 

 


Oświetlenie hexagonalne 


Modułowy, bardzo efektowny system oświetleniowy LED firmy Insidegarage, który służy do oświetlenia garaży, studio detailingu, sal fitness, barber shopów, salonów fryzjerskich, oraz pomieszczeń komercyjnych i biurowych. Do montażu zarówno na suficie oraz ścianie. System składa się z paneli, które łączymy za pomocą łączników 90 stopni, 120 stopni, 180 stopni oraz trójników, które przyłączamy do sieci 230 Voltów. Montaż lamp hexagonalnych jest łatwy i intuicyjny. Zaletą oświetlenia hexagonalnego jest możliwość ułożenia wielu kombinacji i rozbudowy w późniejszym czasie.  To nie tylko efektowne, ale bardzo efektywne oświetlenie. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dobrze oświetlić dowolną przestrzeń.

 

 


Swisstrax

System wytrzymałych podłóg w bogatej kolorystyce. Klienta ogranicza jedynie wyobraźnia.  Atutami systemu Swisstrax są niewątpliwie:
– 12 lat gwarancji;
– bardzo wysoka trwałość;
– pełna mobilność;
– możliwość wielokrotnego użycia;
– wygoda w utrzymaniu
– doskonały wygląd

 

 

 

 

 

 


Gladiatorworx

Marka Gladiator® posiada w ofercie urządzenia przeznaczone wyłącznie do garażu. Dzięki meblom garażowym, stołom i systemom ściennym Twój garaż zmieni się nie do poznania.

System Kenovo


Kenovo to grupa produktów uniwersalnych, bardzo łatwych w montażu, idealnych dla klientów poszukujących możliwości zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniach takich jak garaże, domki narzędziowe, pralnie, spiżarnie.
System składa się z w pełni kompatybilnych modułów, W każdym momencie można go dowolnie przebudować według własnych potrzeb.

Regały posiadają technologię szybkiego montażu oraz demontażu, dzięki czemu może zostać przeniesiony do innej lokalizacji w przyszłości. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz powłoka elastomerowa na hakach, zapobiega zarysowaniu zawieszanych przedmiotów.
System Kenovo posiada dwie grupy produktowe, czarną oraz białą, która jest najnowszą odpowiedzią na potrzeby konsumentów.

 

 


Meble garażowo-warsztatowe WolfcraftSystem mebli garażowo-warsztatowych Wolfcraft pozwala na zagospodarowanie przestrzeni w warsztacie lub garażu według indywidualnych potrzeb oraz pomysłów. Skonstruowane przez niemieckich inżynierów tak, aby umożliwić maksymalne wykorzystanie powierzchni ściennych oraz tych przy podłożu, umożliwiając łatwe sprzątanie pod nimi.

Dlaczego warto?:

 1. możliwość dowolnego konfigurowania stołu warsztatowego
 2. ponad 100 rozwiązań w zakresie łączenia poszczególnych elementów – możliwość konfigurowania odpowiadająca na niemal wszystkie potrzeby
 3. możliwość dostosowania stołu roboczego do własnych potrzeb w dowolnym czasie
 4. 10 lat gwarancji
 5. wygoda użytkowania zarówno przez osoby lewo jak i praworęczne
 6. idealne dopasowanie oraz łatwy montaż poszczególnych elementów
 7. oszczędność przestrzeni dzięki łączeniu poszczególnych elementów w taki sposób aby nie powstawały między nimi luki
 8. optymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki możliwości przechowywania narzędzi na perforowanym panelu i w systemowych szafkach ściennych
 9. kompaktowe rozwiązanie idealne dla każdego warsztatu
 10. system prowadnic łożyskowych
 11. skręcane śrubami wysokiej jakości

Elfa


Funkcjonalny system przechowywania do każdej domowej powierzchni.