Etapy realizacji


1. Zaplanuj garaż swoich marzeń

W pierwszym etapie oceniamy Twój garaż na podstawie dokumentacji zdjęciowej. Możesz również na gotowym druku nanieść wymiary (długość, szerokość i wysokość) dodać przedmioty, które chcesz przechowywać i wysłać nam dokument (plik do pobrania tutaj).

2. Projekt garażu marzeń

Następnie ustalamy koncepcję, proponujemy jak urządzić Twój garaż marzeń. Każdorazowo proponujemy wykonanie projektu garażu, w którym umieścimy wszystkie informacje, materiały oraz poinformujemy jakie prace wykonamy podczas Twojej garażowej rewolucji.

3. Ile to będzie kosztowało?

Wyceniamy i ustalamy termin realizacji.

4. Czas popracować nad Twoim garażem marzeń

Czas wykonania zależy od stopnia trudności oraz wybranych rozwiązań. Przykładowo założenie systemu do przechowywania Kenovo trwa zazwyczaj 6 godzin, położenie podłogi Fortelock  na przygotowanej wylewce to 8 godzin, ułożenie i poskładanie mebli warsztatowych Wolfcraft, to 5 godzin.

5. Zakończenie prac

W drugim dniu, na życzenie klienta, układamy poszczególne rzeczy w skrzyniach Keeper oraz doradzamy, jakich urządzeń do utrzymania czystości najlepiej używać, np. systemu click Leifheit. Potem możesz już tylko cieszyć się swoim nowym garażem!

6. A w przyszłości…

W każdej chwili możesz rozbudować swój garaż marzeń o nowe produkty oraz rozwiązania, które zamieszczamy w zakładce: produkty dodatkowe.